2015. gada 5. janvāris

Eglītes rotājumi

Domājot par Ziemassvētku apsveikumu mums nozīmīgai ģimenei otrpus okeānam, tapa kas ļoti vienkāršs, taču darināts no sirds.

Iesākums.
Rezultātā tapa eglītē karināmi rotājumi ar ģimenes locekļu vārdu iniciāļiem, kas satilpa dekoratīvā polsterētā un oderētā maisiņā.Burti izšūti uz vienmērīga pinuma auduma pār vienu diegu, ar diviem diegiem adatā. 
Bumbas diametrs 7 cm.


9 komentāri:

 1. Varbūt vienkārši, bet kopā un vēl ar maisiņu - ļoti izsmalcināti! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Anda, paldies par izsmalcinātību! :)
   Bija tālu jāsūta, tāpēc uzšuvās arī iesaiņojums. Man šķita, ka arī glabāt tā ir ērtāk.

   Dzēst
 2. Ļoti eleganti un svinīgi izskatās! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Ginta!
   Tagad pēc laika skatos bildes - jā, smuki ir. :)

   Dzēst
 3. Jā, eleganti. Un vēl ar iniciāļiem - kļūst personiskas. Vienā rudens puses "Rokdarbu vācelītes"numurā bija rādīts, kā veidot šādas bumbas, bet viņi nebija padomājuši par audumu savienojuma vietas noformējumu. Vai lentīte ir šūta klāt vai līmēta, vai citādi nostiprināta?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Rita, paldies!
   Ar dāvanu izvēli vienmēr ir grūti, centos, lai katram tiek. :)
   Neesmu redzējusi šo žurnālu, tāpēc nevaru komentēt tur rādīto veidu. Man bija ļoti šaura lentīte atbilstošā tonī, bet vajadzēja platāku. Tā nu es apakšā liku platāku (ar zelta maliņu), virsū ar šujmašīnu piešuvu šaurāko, izveidojot ideālā tonī ideālā platumā atbilstošu lentīti. Nostiepjot, nostiprināju to galos, un vietām arī pa vidu, ar saspraužamajām adatām, kas ir ar ļoti mazām galviņām. Kur lentīte, tās nevar redzēt, bet augšā pie cilpiņas veido papildus dekoratīvu elementu. Jāsaka, to adatiņu tajās bumbās ir diezgan daudz, baidījos, ka ASV muita neuztver par kaut ko citu. :) Taču sūtījums veiksmīgi nokļuva galā.

   Dzēst
  2. Aha, tāda doma man arī bija par nostiepšanu, bet nesapratu, kā viss savienots. Paldies par atbildi.

   Dzēst
 4. Dāvana ir vienkārši fantastika! Tik skaisti un sirsnīgi! Ko tādu es nebūtu spējiga izdomāt! Esmu tādā sajūsmā! Vienkārši burvīga un nepārspējama dāvana!

  AtbildētDzēst