2016. gada 10. janvāris

Rūtiņas

Ieejot audumu veikalā, es vispirms pamanu sarkanu un zaļu krāsu. Vienmēr ejoši ir vienkrāsaini audumi, tad seko svītrainie. Rūtaini audumi kaut kā nebija nonākuši manā redzes lokā. Taču tad tas notika - es sāku pamanīt rūtainus audumus, kas, protams, rezultējās ar vairāku šādu auduma gabalu iegādi.

Kleita oderēta, jo auduma sastāvā esošais vilnas daudzums kož, ko mana jutīgā āda knapi pacieta pielaikošanu laikā.
Šujot šo kleitu, galvā kā mantru atkārtoju vienu teikumu: "Lai es vēl sūdzētos, ka svītrainu audumu ir grūti šūt. Lai es vēl sūdzētos, ka svītrainu audumu ir grūti šūt! Lai es vēl sūdzētos, ka svītrainu audumu ir grūti šūt!!!"
Iešūt mugurpusē rāvējslēdzi rūtainā audumā - tas vien ir ko vērts! Tagad uz rūtainiem audumiem skatos ar citām acīm - ko lielākas rūtis, to labāk! :)
Mugurpuse - rūtiņu salaidums

4 komentāri:

 1. Dievinu rūtainus audumus! Bet nu tā rakstu sastiķēšana gan savu pacietības artavu paģērē, tas gan tiesa. Tev ir sanākusi ļoti skaista rūtiņkleita. Vai šuvi kādam īpašam pasākumam ar godu?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Ilze! Tagad man arī sāk iepatikties rūtaini audumi, tikai, kā jau teicu, labāk ar lielākām rūtīm. :) Šuvu ikdienas nēsāšanai.

   Dzēst
 2. Man arī patīk, kad rūtiņas, gan kleita! :)

  AtbildētDzēst