28.5.15

Maija cimdiņš

Sākums/ Начало
Janvāra cimdiņš/ Январская варежка
Februāra cimdiņš/ Февральская варежка
Marta cimdiņš/ Мартовская варежка
Aprīļa cimdiņš/ Апрельская варежка

Maija cimdiņš. Izšūts bez īpaša entuziasma. Jo maija shēma atnāca ar nepatīkamiem jaunumiem. Pirmais - turpmāk kārtējam cimdiņam jābūt izšūtam kārtējā mēnesī. Lai gan sākumā tādi nosacījumi netika izvirzīti, taču - labi, tas ir saprotami, jo, tiešām, projektam ir pieteicies pietiekami liels skaits dalībnieču, taču atrādīti izšuvumi tiek ne īpaši kuplā skaitā.

Taču otrs nepatīkamais jaunums manī raisīja neizpratni - turpmāk vairs netikšot sūtīta atslēga (diegu numuri). Šis ir tikai piektais cimdiņš, priekšā vēl septiņas shēmas, kurām nebūs diegu kodu! Jau aprīļa shēmai tika norādīti tikai divi toņi, lai gan olu-ananāsu cimdiņam bija izmantoto krāsu rekordskaits. Pamatojums - jo visas tāpat aizstāj norādītos diegus ar savos krājumos esošajiem. Tas gan tā nav, jo es iepriekšējos cimdiņus izšuvu, pieturoties pie shēmā norādītajiem diegu numuriem (izņemot pērlītes). Šīs nav sarežģītas shēmas un man nav problēmu piemeklēt diegus, taču man ir nepieņemami, ja spēles laikā tiek mainīti spēles noteikumi.

Diegu kodus maija cimdiņam es dabūju. :) Taču man radās iespaids, ka pašai projekta autorei citiem piedāvātais "autordarbs" un tā organizācija nav līdz galam izdomāts. Cik saprotu, viņa pati kārtējo cimdiņu izšuj burtiski pirms kārtējā mēneša starta, un esmu manījusi, ka dažreiz viņas izšūto cimdiņu krāsas neatbilst shēmā norādītajām (vismaz man tā šķiet, lai gan var būt monitora krāsu īpatnības). Tāda sajūta, ka pati autore ir zaudējusi interesi pret savu līdz galam neizstrādāto projektu. Tas jūtams un lasāms atsauksmēs par šo projektu, kad dalībnieces nevar savlaicīgi saņemt nākamā mēneša shēmu.

Uh, izdevu sakrāto neapmierinājumu. :) Vienvārdsakot, interese pret šo projektu ir pamatīgi saplakusi.

P.S. Par neapmierinātību ar nosacījumu maiņu un turpmāko shēmu diegu kodu nesūtīšanu projekta autore ir informēta. :)

8 komentāri:

 1. Īstenībā es arī biju izbrīnīta par to ka diegu numuri nav atsūtīti. Vēl divreiz pārbaudīju savu ē-pastu :D
  Šim cimdiņam piemeklēju pati, bet jūnija cimdiņam gan prasīšu lai atsūta, jo cenšos pieturēties pie norādītajiem diegu numuriem. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Apmēram divu nedēļu ilgā sarakstē diegu numuri tika atsūtīti. :) Redzēs, kā būs turpmāk.

   Dzēst
 2. Izrādās, ka neatlaidība tiek atalgota! :) Laikam arī man turpmāk būs jābūt uztājīgākai un jālūdz diegu kodi. Pati ar savu maija cimdiņu neesmu īsti apmierināta.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Dzeltenais tonis man ir košāks nekā paredzēts shēmā. Nevarēju tik ilgi gaidīt (neziņā vai saņemšu atbildi) un iesāku šūt, jo manam noformējumam jāizšuj divi cimdiņi, un tas prasa divtik laika.
   Šķiet, diegu kodu atslēga būs atrisināta. :)

   Dzēst
 3. Привет, твои варежки для меня всегда безупречны, идеальны, мне бы хотелось чтоб так делали остальные. Я не все поняла из прочитанного, не переживай ключик я буду давать, раз это вызвало замешательство. Интерес , да под упал, но проект я до виду, даже если будем только мы с тобой.. Эти два месяца у меня были личные обстоятельства, я в физически не могла вовремя вам отвечать, за это я прошу прощения.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Да, хотелось бы продолжить проект с первоначальными условиями - получать схему с ключем. Варежки интересные и к концу года хотелось бы получить ожидаемый результат - 12 новогодних игрушек на ёлочку.
   Пусть у тебя все будет хорошо!

   Dzēst