2010. gada 3. decembris

Saulespuķes un Ziemassvētku noskaņa

Manas iecienītās krustiņlapas ietvaros tiek organizēts tāds interesants un jauks pasākums kā dzimšanas dienu apmaiņas projekts. Forumā radās ideja, man tā stipri iekrita sirdī un es uzņēmos šo projektu koordinēt.

Projekta būtība ir vienkārša - dalībnieces gada laikā apsveic divas citas krustiņotājas viņu dzimšanas dienās un arī savā dzimšanas dienā saņem divas citu krustiņotāju sarūpētas dāvanas. Jauki, vai ne? Dalībnieces varēja sniegt aprakstu par savām dāvanu vēlmēm, un dāvanas gatavotāja var izvēlēties, ņemt to vērā vai nē.

Man arī tika divi apdāvināmi draudziņi, un pirmā no viņiem bija pichupele, kurai ar lielu entuziasmu gatavoju dzimšanas dienas pārsteiguma dāvanu. Manu prātojumu un darbošanās rezultātā tapa saulespuķu izšuvums (saulespuķes tika minētas kā vienas no mīļākajām puķēm), kas tika noformēts kā pulkstenis, pielietojot tobrīd man pilnīgi jaunu tehniku 'dekupāža'.

Galarezultātā šāda dāvaniņa jūnijā aizceļoja pie pichupeles uz Silguldu.

Otrs mans apdāvināmais draudziņš ar manas meitiņas laimīgo rociņu tika izlozēta Moggy.
Kopš februāra, kad jau bija zināms par dāvanas gatavošanu, prātā rosījas daudz ideju par dāvanu ar Tatty Teddy motīvu (Moggy top TT kolekcija, tad nu savu prasmju un iespēju robežās jācenšas to papildināt). Tā vasaras karstākajā laikā es nosliecos par labu dāvanai īsti Ziemassvētku noskaņās. Rezultātā tapa Ziemassvētku eglītes rotājumi ar TT uz kastītes vāka. Vismaz reizi gadā Moggy tos apskatīs.

Moggy savā dzimšanas dienā saņēma šādu dāvaniņu.

Manuprāt, ļoti jauks pasākums. Taču, jāsaka godīgi, nosūtot dāvanu uztraukums ir daudz lielāks kā gaidot dāvanas savā dzimšanas dienā. Taču viss tika sarūpēts un gatavots no sirds!

2 komentāri:

  1. Dāvanas sagādātas ir lieliskas! Un projekts, manuprāt, ir ļoti jauks, bet es to visu izbaudu pētot un priecājoties kā skatītāja. Jo bija daži iemesli kādēļ nepieteicos, bet, ja veidotu , tad ar prieku un izdomu.
    Rita

    AtbildētDzēst